...

טיסות לבולוניה

הטיסות לבולוניה מבוצעות בתאריכים יעודיים

טיסה לבולוניה, איטליה

בולוניה, אחת הערים היפות באיטליה, היא מוקד משיכה תיירותי מן המעלה הראשונה ויעד מרכזי של טיסות רבות היוצאות מישראל כמו גם ממדינות אחרות בעולם. סאנדור משווקת טיסות לבולוניה על בסיס מקום פנוי ובמועדים משתנים בהם תוכלו להתעדכן בעמוד זה.
ההגעה לבולוניה קלה ומהירה תודות לשדה התעופה על שם מרקוני הממוקם בעיר, והעיר עצמה מרושתת בתחבורה ציבורית ברמה גבוהה המאפשרת תנועה ללא קשיים בעיר בולוניה, בסביבותיה ובאטרקציות השונות שיש בה. למרות שמזג האוויר בעיר אופייני למזג האוויר ולטמפרטורות הים תיכוניות הממוצעות, עדיין מומלץ לבדוק את התחזית לפני הטיסה לבולוניה כדי לוודא כי לא מצפה לכם מזג אוויר גשום או קר במיוחד, שכן החורף בבולניה עשוי להיות קר במיוחד. שאר העונות מזכירות למדי את מזג האוויר כאן, מה שהופך את הטיסות לבולוניה אטרקטיביות בעיקר בחודשי האביב והקיץ.

אטרקציות בבולוניה

פרטי לשפע האתרים ההיסטוריים שיש בה, אחת האטרקציות המרכזיות של בולוניה וזו שמושכת חלק גדול מן התיירים, היא הסיור שנקרא בשם Italian Days Food Experience, - סיור מקיף בין מפעלים מקומיים החושף בפני התיירים את נפלאות המטבח האיטלקי. הסיור עובר במפעל הגבינות פרמיג'אנו-רגי'נו, מפעל הרטבים אצ'טו בלסמיקו, הקצבייה של פארמה האם ולבסוף במבשלת יין מקומית כולל טעימות ולימוד על דרכי הכנת היינות האיטלקיים.
יש בבולוניה עוד טיולי אוכל המשולבים במסורת מקומית, סדנאות בישול וסיורים במפעלים מקומיים, ולאחר שתסיימו את פרק האוכל תוכלו להמשיך ולטייל במוזיאונים, בגלריות האומנות, בכנסיות העתיקות ושבאר האטרקציות המלהיבות בל בולוניה.

פסטיבלים בבולוניה

בהתאם לעונה בה תגיעו, תוכלו למצוא בבולוניה מספר לא מבוטל של פסטיבלים, אירועים מיוחדים ותערוכות. בין השאר מתקיימים בעיר פסטיבלי אמנות, תצוגות שונות של גלריות אומנים, פסטיבל הסרטים של בולוניה, אירועי ריקוד ומחול, פסטיבלי מוזיקה קלאסית ועוד שפע של אירועי תרבות בהתאם לרוחה המיוחדת של בולוניה והמורשת שלה.

מלונות בבולוניה

למרות שהיא אינה עיר גדולה במיוחד, יש בבולוניה אינספור מלונות, בתי הארחה ואכסניות המציעים אירוח בכל רמה. מספר מלונות היוקרה ברמת חמישה כוכבים אמנם מצומצם יחסית, אך מלונות ברמות של 3 או 4 כוכבים בהחלט מספקים את צרכיהם של מרבית התיירים וגם מחיריהם בדרך כלל נוחים בהשוואה לערים אחרות באיטליה.